18 Aylık Olan Bebekten Acayip Tuhaf Kokular Geliyordu Nedenini Öğrenince Şok Oldular!

24 Aralık 2020

18 aylık ( 1,5 yaşında ) olan kız bebekten çürük kokusuna benzer bir koku hissediyorlardı. Banyoya götürüp yıkayan annesi, bir süre sonra tekrar aynı kokuyu duymaya başladı.

Göz ile görünebilecek bir durum olmayan kız bebekten tuhaf ve çürük kokusunu andıran koku geliyordu. Anne kızını doktora götürmeye karar verdi ve gittiler. Doktora kızından olmaması gereken bir koku duyduğunu belirtti.

Doktorlar bu durumun önemli bir şey olmadığını söyleyerek gönderdiler. Anne Katarina kızını alarak eve geldi ve bu kokunun biran önce gitmesini bekledi. Bu çürük kokusu azalmadığı gibi daha da artmaya başlamıştı. Ayrıca kız bebeğin burnu akmaya, hapşırmaya başlamıştı.

Anne Katarina yeniden doktora gitti

Doktor bebeğe ilaç yazıp gönderdi. Anne kızını da alıp eve geldi ve bebeğinin burnunda kırmızı ve yeşil bir salgı aktığını gördü. Buna çok sinirlenen kadın tekrar doktora gitti.

Anne katarina'nın ısrarları sonucu doktor bebeğin burnunu kontrol ederek burnunda bir şeyin olduğunu gördü. Doktor bebeğin burnunu incelerken cımbız ile bir şey çıkarmaya başladı. Daha da ileriye cımbızı iten doktor sünger çıkarmıştı.

Doktorlar gördüklerine şaşırmıştı

Anne bebeğin burnunda çıkan süngeri görünce fenalaştı ve doktorlara çok sinirlendi. Daha sonra anne hastaneyi ve doktorları şikayet etmişti.

Sizlerde bu gibi durumlar olmaması için çocuklarınızı gözünüzün önünden asla ayırmayın. En çokta emekleme dönemlerinde, bebekler burunlarına ve ağızlarına bir şeyler koymak isterler. Paylaştığımız bilgiyi okuduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...