2.EL EŞYA KULLANMAK DOĞRU MU ? SAKINCALARI NELER ?

9 Ekim 2020

Siz sevgili okurlarımızdan aldığımız soruların en başında geliyor ikinci el eşya kullanımı ile ilgili.

İkinci el eşya kullanmak genellikle riskli bir durumdur.Daha önce o eşya başka insanlar tarafından kullanılmış ve başka insanlar temas etmiştir o eşyalara.Bu eşyaya temas eden kişinin ruh hali , yaşamış olduğu olay ve durumlar o eşyaya da temas etmiş olur.Yani diğer insanın yaşadıkları ve hissettikleri de eşyaya siner.

Bu eşyayı aldığınız zaman o eşya'dan size frekans yoluyla geçiş olur.

Tabi tüm bunların yanında aman ikinci el eşya almayın , kullanmayın demek pek de doğru olmaz.Aldığınız eşyanın enerji olarak temizliğini yaparak o eşyayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak bazı evler ve bazı iş yerleri de uğursuz olarak nitelendirilir.Hatta bu duruma şahit bile olmuşsunuzdur.Tanıdık kişilerden sıkça duyarız bazı dükkan ve iş yerlerinin sık sık kapanıp , el değiştirdiğini.Sürekli gelen yeni yeni insanlar o dükkanı yada iş yerini bazı nedenlerle kapatır ve iş yapamazlar.

Bunun en önemli sebebi o mekanın enerjisiyle alakalı olan bir sorundur.Tabi sizden önce o iş yerinde yada o evlerde nasıl insanlar yaşadı , neler yaşandı bunları bilmeniz pek mümkün değildir.Bazen hastalıklar ,iflaslar , tatsız acı olay ve durumlar o evlerde yaşanır ve o evin enerjisini etkiler.

Daha önce yaşanılmış evlerde yaşanan her durum ve olay kaydedilmiş olarak orada durur.Eğer o ev yada mekan enerji anlamında temizlenmediğinde daha önce yaşanan mutsuzluklar , acılar , huzursuzluk hep aynı şekilde devamlı döner durur.

Yaşamış olduğunuz alan , mekanların , eşyaların ,hatta duvarların da birer hafızları vardır.Yani geçmişte yaşanılan her türlü olayı kaydederler.Daha sonra bu enerjiyi yeni sahiplerine yayarlar.

Bu nedenlerden dolayı her eski yer yada eşyanın enerji temizliğini yapmak en makbul olanıdır.

Tabi size yazımızda sürekli bir enerji temizliğinden bahsettik , aklınıza şu soru takılmış olmalı .Enerji temizliği nasıl yapılır ? Kolay mı ? Evet enerji temizliği yapmak aslında çok kolaydır.

Eşyaların Enerji Temizliği Nasıl Yapılır ?

  • Örneğin yeni bir eve taşındınız , hemen oradaki kötü enerjiyi ortadan kaldırmak için Adaçayı yakın.Adaçayı ortamdaki kötü enerjiyi siler süpürür.Adaçayının titreşimi çok yüksektir ve enerjiyi uzaklaştırmada çok etkilidir.
  • Oturduğunuz odaya kaya tuzu koyun.Kaya tuzu odanızdaki tüm negatif enerjiyi kendi üzerine çeker.
  • Aldığınız kıyafetleri ve eşyaları elma sirkesi ile yıkayın yada silin.Elmalı sirkeyle yıkanmış herşeyden kötü enerji temizlenir.
  • Tüm bunlara ek kendi üzerinizdeki negatif enerjiyi temizlemek için de sirkeli su ile duş alın.Vücudunuzda bulunan kötü enerjiler yok olsun.

Önemli Not :

Size gelen hediyelere lütfen dikkat edin.Size hediye eden kişinin ruh hali , duygusal durumu , psikolojisi sizi de etkiler.Hatta hediyeyi getiren kişi size karşı iyi niyetli değilse yani size karşı bir kıskançlık ,yada herhangi bir kötü duygu besliyorsa hediyeyi muhakkak arındırıp kullanın.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...