50 Yaşında Olan Çinli Kadın Genç Görünmesini ve Güzellik Sırlarını Açıkladı

2 Ekim 2020

Hepimiz mermer gibi bir cilde sahip olmayı isteriz. Asyalı kadınların, ciltlerinin nasıl bu kadar mükemmel olduğunu hiç merak ettiniz mi? Çinli olan bir mankenin verdiği tüyoları gelin hep beraber inceleyelim.

Kamelya Yağı Uygulaması

Saçınızın daha parlak ve dolgun olsun istiyorsanız ? kamelya yağını kullanabilirsiniz böylece saçınızda dökülmeler olmayacak ve cildinizde oluşan yaraları iz dahi bırakmadan iyileştirecektir.

 

Yeşil Çay Uygulaması

Yeşil çay sağlık ve cilt bakımında oldukça faydalı bir bitkidir. Yeşil çayı düzenli bir şekilde kullanırsanız, vücudunuzda toksin atmanıza yardımcı olur, ayrıca metabolizmanız da düzenli çalışır. Yeşil çayı bir parça pamuk üzerine dökerek cildinizi temizlerseniz, cildinizde oluşan kiri temizler ve gözeneklerinizi açılmasına yardımcı olur. Ayrıca cildinizde ölü derinin atmasına sağlayacaktır.

Maş Fasulyesi Uygulaması

Cildinizin daha temiz ve genç görünmesi için ; almış olduğunuz maş fasulyesi ve yoğurdu yada su ile karışım yapın cildinize sürün. 15-20 dakika sonra yüzünüzü yıkayın. Bu uygulamayı düzenli olarak yapıldığında yüzünüzde ki değişime siz bile inanamassınız.

Nane Yaprağı Uygulaması

Nane yaprağı ile cildinizde ki değişime inanamayacaksınız! Cildinizin daha temiz ve taze olmasını sağlayacaktır. Nane yaprakları su içine koyun ve ezin. Bu yaptığınız karışımı yüzünüze sürün yaklaşık 10 dakika sonra yıkayın.

Zerdeçal Uygulaması

Vücudunuzda oluşan şişlik ve biriken suyu en kolay yöntemi, zerdeçal ve su ile yapılan karışım. Zerdeçal tozunu suyu karıştırın, macun kıvamına getirin. Bu karışımı şiş olan bölgeye sürün.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Bu Baharat İle Cildinizdeki Kırışıklıklardan Kurtulun

29 Eylül 2023

Belli bir yaştan sonra cildimizin kırışıklıklarına engel olmak mümkün değil. Tüm dünya...

GENÇLEŞMEK İÇİN TATLI BADEM YAĞI

8 Ağustos 2023

Tatlı badem yağı, tatlı bademlerin soğuk presleme yöntemiyle elde edilen bir bitkisel yağdır...

YAŞLILIK LEKELERİNİ BİTİRMEK KOLAY !!

5 Ağustos 2023

Yaşlılık lekeleri, güneş ışığına maruz kalma nedeniyle ciltte oluşan kahverengi lekelerdi...

PAPATYANIN FAYDALARI

12 Temmuz 2023

Papatyanın birçok faydası vardır. İşte papatyanın sağlık ve güzellikle ilgili 50 faydasın...