Antibiyotikten Çok Daha Etkili Karışım Tarifi

3 Ocak 2021

Evde yapabileceğiniz bu kolay ve basit doğal yöntemi denemelisiniz. Soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklardan koruyacaktır.

Sarımsak en etkili besin türüdür. Herkesin evinde kolayca bulunan ve yemeklerden kullanılan ve daha lezzetli olmasını sağlayacak, ayrıca sarımsaktan yapılan şurup ise bir çok hastalıkla savaşmaktadır.

Bu sarımsak şurubun içerisinde elma sirkesi ve bal da bulunmaktadır. Burada ki bütün ürünlerin birleşmesi vücudunuzda oluşan sağlık sorunu ve enfeksiyonlardan korumaktadır.

Bu şurup grip, soğuk algınlığı ve diğer bakteriyel enfeksiyonların dışında gut ve artrit benzeri inflamatuvar sorunlarında da etkili bir çözüm yoludur. Bu üç ürün bileşimi ile bir çok hastalıkta tedavi edici ve içerisinde önemli mineral ve vitaminler barındırır.

Malzemeler

1 bardak elma sirkesi

8 diş sarımsak

2 çorba kaşık bal

Hazırlanışı

honey,garlic and lemon as natural medicine

İlk olarak sarımsakları ayıklayın ve içine bal, elma sirkesini ilave edip iyice karıştırın. Bu şekilde 15-20 saniye kadar karıştırmaya devam edin. Tüm malzemeleri bir cam kavanoza aktarın ve bu karışımı 5 gün kadar bir süre buzdolabında muhafaza edin. Kullanıma başlarken her gün bu şurubu bir kere karıştırmalısınız.

NOT: Hazırladığınız karışımı 5 gün sonunda kullanıma hazır hale gelmiştir. Bu karışımı ılık olan bir su bardağı suyun içine 2 yemek kaşık ilave edin, karıştırın ve tüketin. Ayrıca bu karışım aç karnına sabahları tüketmeniz gerekmektedir. Bunu tek başına tüketmeniz doğu değildir. Su ile karıştırmanız gücünü bitirmeden içmeniz faydalı bir yol olacaktır.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Vücudunuz ürik Asidi Fazla Üretiyor mu ? Çaresi Nedir ve Hangi Besin İyi Gelir

27 Eylül 2023

Vücudumuz bazı besinleri tükettikten sonra ortaya pürinin adı verilen madde ortaya çıkar ve...

Karındaki Şişliğin 5 Sebebi

25 Eylül 2023

Çoğumuz karın şişkinliğinden muzdarip. Nüfusun %15 ile %35 bu şişkinlikten şikayetçidir...

KEMİK ERİME RİSKİNE KARŞI KALKAN !!!

18 Eylül 2023

Kuru eriğin sağlık açısından pek çok faydası vardır. İşte bunlardan bazıları: ...

KALÇA AĞRISI KANSER BELİRTİSİ Mİ

16 Eylül 2023

KALÇA  AĞRSIKalça ağrısı, kalça ekleminde ve çevresindeki dokularda meydana gelen acı ...