Aslında İyileşmesi En Basit hastalık Kanserdir!

7 Aralık 2020

Aslında iyileşmesi en basit hastalıktır kanser. Nasıl mı? Normal hücreler ile kanser hücrelerin arasında ki farkı anlamak çok kolay. Mesela olması gereken hücreler oksijen ve solunun yapar, Şöyle havadan aldıkları oksijeni alır ve yakar. Ama kanser hücrelerinde, fermentasyon ile oksijen olmayan yerde enerjisini alabiliyor.

Sigara içenlerin havadaki soludukları oksijenin bir kısmını tütün ile yakar, yanmadan sonra ortaya çıkan karbondioksit gazı ise ciğerlere ve oradan kan ile birlikte hücrelere gider. Buda kanser hücrelerin en sevdiği bir durumdur. Oksijen almak yerine karbondioksittir. Bu şekilde oluşan karbondioksit ile fermantasyon oluşmasını hızlandırmış olur.

Unutmayın!

Sigara, kanserin oluşmasına neden olan tütündeki katran yada zift ile alakalı değil. Kanın oksijen alması gerekirken karbondioksit almasından kaynaklıdır. Şöyle, kanser hücresi oksijeni hiç sevmez. Eğer siz kanınızda ki oksijen miktarını yükseltirseniz, böylece kanser hücrelerini bitirirsiniz.

Diğeri ise, kanser hücresi asid olan ortamı çok sever. Olması gereken hücreler bazik ortamında bulunurlar. Şimdi size muhteşem bir çözüm. Kanser hücresi bazlı ortamı hiç sevmez, o yüzden sizde bazik ortamı yaratırsanız, bir tane dahi kanser hücresi kalmaz ve biter. Son önerimiz ise, sıcaklıktır.

Kanser hücresi en çok soğuğu sever, 36.2 C derecede olması çok hoşuna gider. Normal lan hücreler ise 36.7 C de yaşar. Yani şöyle termoterapi denilen şekilde kanser olan kişinin vücudunun sıcaklık veren ilaçlar ile ısıtılır ve bütün kanser hücreleri ölür.

Arkadaşlarım aslında elimizde çok fazla silah var ama patent başvurusu yeni olduğu için hepsini açıklayamıyoruz.

Size yemin dahi edebilir ki, kanser aslında tedavi edilebilir bir hastalık. Tedavisi de size ilk bahsettiklerim gibi çok kolay. Bilim adamı Einstein eğer bir şeyi 6 yaşında olan bir çocuğa dahi anlatamıyorsan, o zaman sende anlamamışsın demektir. İlk anlattıklarımı 6 yaşında olan bir çocuk bile hemen anlar.

Ayrıca yapacağınız her şeyi her zaman sade yapın, ama bazit şekilde değil demiş Einstein. Eğer bir kanser ilacı yapılacaksa oldukça sade olmalı. Kanser hücrelerine veda etmek çok kompleks bir durum değil.

Arkadaşlarım aklınızdan çıkarmayın Tanrı her daim en kolay olanı seçer. sözü de Eintein demiştir. Kanser hücresini yok etmek ve iyileştirmek inanın çok basit.

Kaynak: Prof. Dr. İbrahim Uslu

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Vücudunuz ürik Asidi Fazla Üretiyor mu ? Çaresi Nedir ve Hangi Besin İyi Gelir

27 Eylül 2023

Vücudumuz bazı besinleri tükettikten sonra ortaya pürinin adı verilen madde ortaya çıkar ve...

Karındaki Şişliğin 5 Sebebi

25 Eylül 2023

Çoğumuz karın şişkinliğinden muzdarip. Nüfusun %15 ile %35 bu şişkinlikten şikayetçidir...

KEMİK ERİME RİSKİNE KARŞI KALKAN !!!

18 Eylül 2023

Kuru eriğin sağlık açısından pek çok faydası vardır. İşte bunlardan bazıları: ...

KALÇA AĞRISI KANSER BELİRTİSİ Mİ

16 Eylül 2023

KALÇA  AĞRSIKalça ağrısı, kalça ekleminde ve çevresindeki dokularda meydana gelen acı ...