Avucunuzda Olan Çizgiler Kaç Çocuğunuz Olacağını Bildiriyor!

13 Ocak 2021

Çoğunuzun bildiği üzere Hindistan astroloji, faşizm ve astronomi bakımından en bilindik ülkedir. Bu gün ise hayatta kaç çocuğunuz olacağını anlamaya çalışacağız. Bu gibi durumlarda çevremizde yada sokakta bize bu gibi durumlarda farklı yorumlar yapan insanlar ile karşılaşabiliyoruz. Daha çok avuç içine bakarak yapmak en kolayı diyebiliriz. Bu yöntem ile bir çok kişinin hakkında her şeyi bildiklerini söylerler.

Burada sizinle paylaşacağımız işlemde ise kaç çocuğunuz olacağını tahmin ettiklerini söylemek isteriz. Hadi gelin hep birlikte yapalım bunu.

Çocuk sahibi olmak için bir yaş belirlenmese de, genelde çocuk sahibi olan kişiler 20 ve 30'lu yaşlarda olması daha faydalı olacaktır. Açıkçası bebek sahibi olabilmek için ise en uygun zamanı, sizin biyolojik saatiniz diyebiliriz.

Bu gibi durumlarda kaç çocuğumuz olsun bunu bilmek ve ona göre planlar yaparak umut ederiz. Tabi ki bu sayıyı bilmek o kadar kolay olmayabiliyor.

Elinizde Olan Çizgiler Size Kaç Çocuğunuz Olacağını Söylüyor!

Hayatımızda kaç çocuğa sahip olmayı öğrenmek için, sağ el çizgilerine bakarak öğrenebilirsiniz. Bu uygulama ise Çinli olan palmistler tarafından meydana çıkmış ve hatta çocuğunuzun nasıl bir sağlıkta olduğunu belirtmektedir. Doğacak çocuklarınızı daha iyi tanıyabilmek için tüm yazıyı dikkatlice analiz edin.

Aşağıda da olduğu gibi sağ elinizi yumru yapın ve kıvırın. Küçük parmak çevresinde oluşan V çizgiler size kaç çocuk sahibi olacağınızı bildirir.

Baş parmak altında Venüs dağı vardır. Eğer etli ve kalın gibi ise, cinsel fonksiyonunuzun fazla olmasını ve çocuk sayınızın fazla olabileceğini bildirir. İkiden fazla diyebiliriz. Ama Venüs dağı daha düz ise daha az çocuk sayısı demektir.

Eğer küçük parmağınız ortalama bir parmaktan daha küçük olsa da bilgelik çizgisi çatal şeklinde göründüğünde, daha az çocuk sahibi olacağınızı söylüyor.

Çocuk sayısı dışında, bu çizgiler sizin çocuğunuzun sağlığı ile ilgili bilgi ve cinsiyetini belirtmektedir.

  • Çizginiz eğer daha derin ve belirgin şekilde ise, bir erkek çocuğu olacağı anlamına gelir.
  • Eğer daha sığ ise kız çocuğu anlamına gelecektir.
  • Çocuk çizgileri sonunda çatallama varsa, ikiz bebek olma durumu var diyebiliriz.
  • Çizgiler adaya doğru uzuyorsa, bu bebeğinizin daha zayıf olacağını ve belki gençken bir hastalığa yakalanacağını belirtir.
  • Ama çizgiler üst kısma doğru uzuyorsa, o zaman ise çocuklar ile baş etmeniz zor hale gelebilir demektir.
  • Eğer çizgileriniz bir eğriyi takip ediyor ise, yada çarpık şekildeyse çocuğunuzun sık düşmesine ve sağlam bir vücuda sahip olmayacağını işaret eder.

Çin elçiliği ise, derin ve iyi olan Venüs dağının ( avucunuzun baş parmak kısmında olan yer ) sahip kişiler erkek yada kadın daha fazla çocuk sahibi olacağını belirtmektedir. Ama Venüs dağının daha sığ ve düz olanlar ise az çocuk sahibi olacağı anlamına geldiği düşünülmekte.

Siz hala avuç içi çizgilerinizi kontrol etmediniz mi? Hadi denemeye değer sizde deneyin ve yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...