Bal, Elma Sirkesi ve Su İle Zayıflamak

11 Ekim 2020

Yapacağınız şey çok basit. Bal, biraz elma sirkesi suyun içine koyarak çok kısa süre içinde kilolarınızdan kurtulmanız mümkün. Tarifi sayfamızda.

Elma sirkesi oldukça faydalı olduğunu herkes bilir. Zayıflamak ve kilolardan kurtulmak için elma sirkesi mutlaka kullanılan bir besin türüdür. Elma sirkesinin en büyük özelliği metabolizmayı çalıştırır ve yağ yakımın da oldukça etkili olduğu için diyet listesinde hiç eksik olmaz. Daha etkili olması için elma sirkesini diğer malzemeler ile karıştırıldığında daha etkili ve faydasını göreceksiniz. Elma sirkesinin özellikle doğal olmasına dikkat edin.

Bal, elma sirkesi ve su ile zayıflama formülü listesi

Kilo vermek için kullanılacak malzemeler 1 bardak ılık su, 1 tatlı kaşık bal ve 2 tatlı kaşık sirke olacak. hazırladığınız bu karışım vücudunuzda oluşan ödemi atmanıza, vücutta biriken yağ yakımın da ayrıca metabolizmanızın daha iyi çalışmasına yardımcı olacaktır.

Zayıflama kürü

hazırlamış olduğunuz bu uygulamayı sabah ve akşam yemeğinden 30 dakika önce tüketebilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu uygulamayı 20-25 gün hiç aksatmadan tüketmelisiniz. Bu uygulamayı tükettikten sonra yürüyüş yapmanız daha etkili olacaktır. Bu karışımda kullanılan balın çiçek bal olmasına dikkat etmeli ve 1 tatlı kaşıktan fazla olmamalı.

Faydası olduğu gibi zararı da olabiliyor. Çok fazla tüketildiğinde kan şekerinizin yükselmesine sebep olur. Özellikle yemeklerden önce kullanılması şişkinliğe ve gaz oluşumuna iyi gelir. Kabızlık sorunu yaşayanlar için oldukça etkili olduğu, cildinizde oluşan sivilceler üzerinde etkisi olduğu ayrıca vücudunuzda oluşan varislere iyi geldiği görülmüştür. Bu kür ile hem zayıflayabilirsiniz hem de cildinizde etkilerini görebilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Bu Baharat İle Cildinizdeki Kırışıklıklardan Kurtulun

29 Eylül 2023

Belli bir yaştan sonra cildimizin kırışıklıklarına engel olmak mümkün değil. Tüm dünya...

GENÇLEŞMEK İÇİN TATLI BADEM YAĞI

8 Ağustos 2023

Tatlı badem yağı, tatlı bademlerin soğuk presleme yöntemiyle elde edilen bir bitkisel yağdır...

YAŞLILIK LEKELERİNİ BİTİRMEK KOLAY !!

5 Ağustos 2023

Yaşlılık lekeleri, güneş ışığına maruz kalma nedeniyle ciltte oluşan kahverengi lekelerdi...

PAPATYANIN FAYDALARI

12 Temmuz 2023

Papatyanın birçok faydası vardır. İşte papatyanın sağlık ve güzellikle ilgili 50 faydasın...