Banyo Yaparken İlk Yıkadığınız Bölge Kişiliğinizi Söylüyor

15 Kasım 2020

Hepimiz duş alırken farkında olmadan belli bir sıradan başlıyoruz. Farkında olmadan yaptığımız bu sıralama kişiliğimiz ile ilgili bir çok şey anlatıyor.

1- Yüz

Duşta ilk olarak yüzden başlayanlar 5 temel olan duyuya ilginiz olduğu demektir. Genel olarak insanların sizin hakkınızda ne düşündüğü önemli ve bu nedenle her ortamda dikkat edilmek isteniyorsunuz. Genelde başka insanların fikirlerini önemsiyor ve daha dikkat çekmek için çok çaba sarf ediyorsunuz. Hakkınızda kötü sözler duymak hiç hoşlanmıyor olabilirsiniz.

2- Kol ve bacaklardan

Eğer ilk olarak kol ve bacaktan başlıyorsanız, siz oldukça mütevazi bir kişiliğe sahipsiniz. Yalnız kol ve bacak kişinin gücünü temsil etmekte. Bu nedenle bu bölgelerden başlamanız sizin kendinizi başkalarına ifade etme çabası içinde olmadığınıza ve düşüncelerinizi özgürce söyleyen bir kişi olduğunuz gösterir. Çevrenizdeki insanlar, sizin düşüncelerinize ve çalışmanıza çok güvenirler.

3- Özel bölgeler

Eğer ilk olarak özel bölgenizden başlıyorsanız bu sizin, daha içe kapanık ve utangaç biri olduğunuzu gösterir. Özgüveniniz düşük diyebiliriz. Belki dışardan sizi görenler sizi önemsemeyebilir ama sizi tanıyanlar ne kadar dürüst bir kişi olduğunuzu bilirler.

4- Göğüs

Duşta ilk olarak göğüslerden başlıyorsanız eğer, siz kendinize çok güvenen ve kararlarını savunan ve arkasında durun birisiniz demek. Kimseye bağlı olmayı istemeyen ve çevrenizde oldukça dikkat çeken ve sevilen birisiniz.

5- Saçlar

Duşta ilk saçlardan başladıysanız, siz düzenli ve disiplinli bir kişiliğe sahipsiniz. Vücudun en yüksek bölgesinde başlamak gücü gösterir. Genel kültürü oldukça iyi ve pratik fikirli olduğunuzu gösterir.

6- Boyun ve Omuz

Boyun ve omuzdan başlıyorsanız eğer, çalışkan bir kişiliğiniz olduğunuzu gösterir. Omuzunuzda ki yükten bir an evvel kurtulmayı ve başarılı olmayı hedefliyorsunuz. Bu nedenle rekabetçi bir kişiliğiniz olduğunu ve her şekilde önde olmayı istersiniz.

7- Sırt Bölgesi

Sırttan başlıyorsanız, sizin bilinç altınızı temsil etmekte. Bunun yanı sıra sırtınızda sinir sistemini olduğunu, beyin ve omurilik içinde önem taşımakta. Sırt bölgesinde başlayan kişiler şüpheci ve temkinli kişilerdir. Her şeye hemen inanmazlar derin düşünür ve yalnızlığı temsil etmektedir.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...