Bu Fotoğrafta Gördüğünüz Şey Sizin Kişiliğinizi Anlatacak

10 Aralık 2020

Ünlü test yaratıcısı Hermann Rorschach, mürekkep lekeleri ile kişilerin resimde gördüğü şey, kişiliğini ve karakterini belirtiyor. Resimlerde olan soyutluk, kişilerin zihninde olan olayları işaret ederek ve buda gizli olan kişiliğini ortaya çıkarmış oluyor.

Şimdi sizinle paylaşacağımız resimde kendin ile ilgili bilmediğiniz farklı şeyler öğreneceksiniz. Yapacağınız ilk şey, resimlere iyi bakmak ve gördüğünün hangi anlama geldiğini altta okuyabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız resimli testler...

1-

Dudaklar: Her şeyi aynı şekilde alarak gerçek değeri ile yargılıyorsun. Çevrende yaşanan şeyleri değiştirmeyi, açığa çıkarmayı ve tüm bunların altında bir şey aramaya çalışmıyorsun.

Ağaçlar: Çoğu insanlara göre daha ileri bakar ve hırslısın. Yani aslında mükemmeliyetçi birisin ve her zaman en mükemmeli arıyorsun.

Kökler: Genelde bir olayı değiştirmeye yada iyileştirmeye çabalayan ve ileri seviyede (düzen değişikliğini benimseyen biri) bir kişisin.

2-

Timsah: Yapı olarak ayrıntılara önem vermeyen bir kişiliğin var. Yani daha çok risk almadan hoşlanmayan daha pratik bir kişisin.

Tekne: Detay ve ayrıntıları seven ve kalabalık ortamdan rahatça sıyrılan, benzersiz ve yaratıcı bir kişi olmayı benimsiyorsun.

3-

Yüzler: Ayrıntıları düşünüp bakmayı tercih ediyorsun. Problemler karşısında tek kaldığında daha çok temkinli yaklaşıyorsun.

Şamdan: Bir olayı çözmeye ve yaklaşmadan önce ilk olarak onun hakkına bilgi toplar ve olayı iyice inceliyorsun.

4-

Uçurum: Çevrende yaşanan değişikliklere ve olduğun ortamda rahatça adapte olabilen iyi bir kişisin. İnsanlarla hemen iletişime geçiyorsun. Kafanın içinde çok fazla fikirler var.

Kedi: Psikolojik ve duygusal durumları iyi dengeliyorsun. İstikrarlı olmayı benimseyen bir kişisin. Ayrıca sorumluluk sahibi ve her verdiği sözü tutan bir kişiliğin var.

Yüz: Dünyanın başarılı olan bir yer olduğunu ve yeni şeyler yapabileceğin bir alan olduğunu düşünen yaratıcı bir kişisin. Bilgelik, mutluluk ve sezgi hiç dinmeyen merak duygun senin en belirgin özelliklerinden biri.

5-

Çift: İlişkilerde hemen ciddi oluyorsun. Düşüncelerinde her zaman sevdiğin insanlar var.

Patlama: Dalgın ve bir işte sonunda ne olacağını bilmeden bir şey yapmaktan uzak duruyorsun. Zaman zaman kendin ile bile çatışıyorsun.

Bu testi çevrendekiler ile paylaşmayı ihmal etme :)

 

 

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...