Bu Nasıl Anne! Kızını 14 Yıldır Banyo Yapmıyor! 26 Senedir Kedi Maması İle Besliyor!

2 Nisan 2021

Rusya'da yaşayan ve emekli olan kadın kızını ahır gibi bir yerde tutuyor ve yalnızca kedi maması ile besliyor. Her türlü şeye karşı izole edilen Nadezhda Bushueva , yetkililer tarafından bulunduğunda berbat bir halde görünüyordu. Annesi tarafından dışarıdan gelecek tüm tehlikelere karşı kendisini 26 senedir kedi maması ile ve 14 yıldır banyo etmeden yaşıyor.

Rusya'da yaşan anne kızını 26 senedir ahır gibi bir evde yaşamasına izin veriyor. Annesi ve kediler ile birlikte bu evde yaşayan Nadezhda Bushueva görenleri hayrete düşürdü.

Su ve elektrik olmayan bu pis evde 16 yaşından sonra annesi tarafından bir daha asla dışarı çıkartılmamıştır. 42 yaşına gelen kız, annesi hastaneye kaldırıldığında ancak dışarı çıkabilmiş.

Anne Tatyana, kızının okulunu bitirdikten sonra bir daha ne çalışmasına nede dışarı çıkmasına izin vermiş. Kızın ise tüm bu yaşadığı hayata alıştığını ve bir yere gitmek istemediğini belirtiyor. Emekli olduktan sonra sosyal hayattan uzaklaşan anne kız, devletin verdiği sosyal yardımı da kabul etmediler.

Anne tatyana'nın hastalığı sonucu hastaneye kaldırıldıktan sonra, yerel meclis kurulu Vasily Tovarnov, görüşüldüğünde tüm gerçekler ortaya çıktı. Kızın annesiyle yaşadığı evde çok fazla fare ve kedi ile birlikte kaldıkları ve beraber uydukları ortaya çıktı.

Nadezhda, hayatının kedilerden daha kötü olduğunu onların bile ondan daha özgür olduğunu, bir yaşayan ölü olduğunu belirtiyor. Pasaport ve çalışmak istediğini söyledi.

Vasily Tovarnoz, kızın yanına yalnız başına geldiğini ifade etti. Ona yiyecek sandviç hazırladığında yemediğini ve aklının gayet yerinde olduğunu belirtti.

Yerel basının bilgilerine göre, kızın annesi hastalandığında dış dünyayı bilmediği için annesinin yanına gidemediğini belirtiyor. Annesinin neden hastalandığı ise hala bilinmiyor.

Yapılan haberler sonucu Nadezhda'nın 42 yaşında olduğu ve en son 2006 senesinde banyo ettiğidir.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...