Burçlar İlişkilerimizi Etkiler Mi?

21 Nisan 2022

Burçlar İlişkilerimizi Etkiler Mi?

Bazen daha önce hiç görmediğiniz bir insanla ilk karşılaşmada sanki kırk yıllık arkadaşmışsınız gibi hissederken bazı insanlara karşı da halk arasında oldukça yaygın olarak kullanılan bir tanımla yaklaşırsınız, "kanım ısınmadı, yıldızım barışmadı" gibi.. Burçlar alemine giderek 'bu durumun bir sebebi olabilir mi?' diye sorulduğunda hangi burçlar birbirleri daha iyi anlaşır ile ilgili bir örüntü ile karşılaştığınızı göreceksiniz.

Hangi Burçlar Birbirleri ile Daha İyi Anlaşır?

 • Koç Burcu: Tıpkı kendisi gibi ateş elementi olan aslan burcu ile hareketli hayatları ve yaşam enerjileri ile uyumlu bir iletişim kurabilmektedir.
 • Boğa Burcu: Kararlı yapıları ve net tavırları ile oğlak burçları ile hedefe kitlenen yapıları sebebiyle örtüşür, özellikle iş ortamlarında tanışıp uzun yıllar arkadaşlıklarına devam edebilirler.
 • İkizler Burcu: Kendisi gibi arkadaş canlısı olan kova burçları ile enerjik bir arkadaşlık kuracaklardır, çoğu durumda kova burcunun fikirleri ikizler burcunu kamçılamaya yardımcı olurken ikizler burcu insanı da kovanın içini dökebildiği nadir insanlardan olur.
 • Yengeç Burcu: Sert kabuğunun altındaki yumuşak kalplerini zıttı olan akrep ve içini gösteren balık burcuna açacaktır.
 • Aslan Burcu: Arkadaş ortamlarının birleştirici gücüne doğuştan sahip olan aslan burcu insanı yay ve koç burçları ile çok iyi anlaşır, hayatlarının ilerleyen dönemlerinde arkadaş ortamlarında tanışabilecekleri gibi direkt olarak bir ortam içerisinde birbirlerine doğru çekilebilirler.
 • Başak Burcu: İnce eler sık dokur tavrını en kolay kendisine benzeyen oğlak burcu insanı ile paylaşacaktır.
 • Terazi Burcu: İnsanının uçar halini ayakları yere sağlam basan boğa insanı dengeleyecektir.
 • Akrep Burcu: En korkusuz burçlar arasında öncü gelen akrep burcu insanı kendisini balık ve yengeç ile kimi zaman dengeleyecek kimi zaman planlarına ortak edecektir.
 • Yay Burcu: Gerildiğindeki halini koç burcu insanı eğlenceli tavrı ve akıl dolu açıklamaları ile yay burcunun yanında olacaktır.
 • Oğlak Burcu: Başak ve boğa burcundaki insanlarla özellikle arkadaş ortamlarında vazgeçilmez olacaktır. Bu 3 burcu daima yanyana bir arkadaş grubu olarak görebilirsiniz.
 • Kova Burcu: Marjinal düşüncelerini ve önemli bir şeyler peşinde koşmasındaki ideayı ikizler burcu ile kolayca paylaşabilecektir.
 • Balık Burcu: Bir gözü sudan kurtulamayacak olan balık burcuna en iyi eşlikçi acı söyleyebilen bir dost yani akrep burcu olacaktır.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Astrolojik Kişilik Nedir?

26 Mayıs 2022

Astrolojik Kişilik Nedir?AstrolojiAstroloji, çeşitli gök cisimlerinin, insan karakteri v...

Farklı Takvimlere Göre Burçlar

25 Mayıs 2022

Farklı Takvimlere Göre BurçlarAstroloji; gök cisimlerin insanın karakteristik özellikleri ...

Burçların Genel Kültür Seviyeleri

25 Mayıs 2022

Burçların Genel Kültür SeviyeleriKOÇEgoları yüksek olan koç burçlarının genel kü...

Astrolojik Kişilik ve Örgütsel Bağlılık

25 Mayıs 2022

Astrolojik Kişilik ve Örgütsel BağlılıkAstrolojik KişilikGökyüzünde bulunan 12 bur...