Direksiyon Tutma Şekli Nasıl Bir Kişilikte Olduğunuzu Gösteriyor ..

26 Kasım 2020

Bir çok kişi en çokta deneyimli şöförler, sürüş esnasında ellerini nerde olduğunu fark etmezler. Uzmanların yapmış olduğu araştırma sonucu, direksiyon tutma şekli, aslında kişiliğimizi gösteriyor.

Şimdi paylaşacağımız makalede direksiyon tutuş şekli, kişilerde karakteri hakkında neler olabileceğini söyledik. Hadi gelin birlikte anlayalım.

1- Minimalist

Bulunduğunuz hayatı mümkün olduğunca sade yaşıyor, ve bir çok arkadaşa ihtiyaç duymadan birkaç kişi ile yakın arkadaşlık kuruyorsunuz. Bu durum sizin sıkıcı bir kişi olduğunuzu göstermiyor. Çevrendekiler senin, samimi ve tarzını daha çok seviyor.

2- Mantıklı

Oldukça akıllı ve mantıklı bir kişisin. Aile içinde doğru kararlar verdiğin ve güvenilir bir olmandan dolayı taktir topluyor. Genellikle ruh halinde değişiklik olsa da kontrol hep elinde oluyor.

3- Barışçı

Tartışmadan uzak duran, karşısındaki ile konuştuğunda sesini yükselterek konuştuğu çok azdır. Çevrendekiler problemlerini konuşmak ve halletmek için genelde sana sorarlar.

4- Mükemmeliyetçi

Ellerin direksiyonda sana öğretilen şekilde tutuyorsun. Sana göre bu nasıl öğrenildiyse öyle devam etmeli. Hayatta ki felsefen her şeyi olduğu gibi yapmak. Çevrendeki kişiler senin bu halini örnek almakta.

5- Dikkatli

Sürekli kaygıların ile savaşıyorsun. Tüm yaptıklarının yolunda olduğunu ve emin olmak için bir şeyi 3-4 kere kontrol ediyorsun. Ailen senin hep yanında olur ve destekliyor. Çünkü senin ne kadar iyi olduğunu biliyorlar.

6- Maceracı

Sen tam bir maceracısın. Arazi arabası kullanmak, köpek balıkları ile birlikte yüzmek, paraşüt ile atlamak senin için oldukça kolay ve basit. Çevrendeki yakınların senin bu halini sevmiyor olabilirler ama sana çok saygı duyarlar.

7 Patron

Tam bir lider olarak gelmişsin bu dünyaya. Hızlıca sorumluluk üsteleniyorsun. Çevrendekiler seni akıl hocası olarak tanımlıyor ve güvenirler. İş konusunda sürekli taktir ediliyorsun.

8- Cana yakın

Çevrendekiler seni çok seviyor, çünkü senin ne kadar sevgi dolu ve şefkatli olduğunu biliyorlar. Yakınların başarılı olduklarında sen çok mutlu olursun. Başarısızlıklarında hep yanlarında olursun. En önemlisi de liderlik yapmak hiç hoşuna gitmiyor.

9- Havalı

Her olayda sakin kalmayı beceriyorsun. Her anını bir tatilmiş gibi yaşıyorsun. Çevrendeki çoğu kişi kendilerini iyi hissetmek için senin yanında sohbet etmeyi severler.

10- Buldozer

Sürekli meşgulsün ve herkese zaman ayıracak vaktin olmuyor. Yakın çevren bu hırslı ve kararlı oluşuna hayran kalıyorlar. Bir sıkıntıları yada danışacakları durumda ilk sana geliyorlar.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...