Etkisi İnanılmaz! Alüminyum Folyo ile...

15 Şubat 2021

Şimdi size çıkmayan lekelerinizi çamaşır makinesine alüminyum folyo atarak kurtulabilirsiniz desek? Evet yanlış duymadınız. Bugün sizlerle paylaşacağımız bu bilgi ile inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunu deneyen herkes oldukça memnun sonuçlardan. Hadi gelin hep birlikte inceleyelim.

Sizde çıkmayan lekelerden kurtulmak istiyorsanız, çamaşır makinenize alüminyum folyo atarak kurtulabilirsiniz. Farklı bir yöntem olan bu temizlik uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Çamaşır makineleri çalıştıkları anda statik elektrik üretmektedirler. İşte burada çıkan elektrik sayesinde kıyafetleriniz üzerinde olan lekelerin çıkmasını önlemektedir. İşte bu nedenle makinenize atmış olduğunuz alüminyum folyo sayesinde bu lekelerden kurtulmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey, alüminyum folyoları küçük toplar haline getirin. Parlak kısımların dışta kalması gerekiyor. Hazırladığınız topları makinenize atın ve çamaşırlarınız ile beraber yıkansın.

Tertemiz Kıyafetler!

Her zaman yaptığınız gibi kıyafetlerinizi makineye atın ve yıkayın. Yıkanan kıyafetleri çıkartın ve kurutun.

Yıkanan kıyafetlerden hiç bir lekenin kalmadığını göreceksiniz. Makinenize alüminyum folyo attığınızda, yumuşatıcı kullanmaya bilirsiniz. Hatta deterjan da az atabilirsiniz. Sebebi ise alüminyum folyo çıkmayan keskin lekeleri çıkarabildiği için, fazla deterjana gerek kalmayacaktır. Oldukça basit ve kolay bir yöntem. Sizde deneyin ve sonuçları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Evimizi daha derli toplu ve her zaman tertemiz yapmanın yolları ...

26 Eylül 2023

Bugün bir çok okurumuzun işine yaracak bir yazı hazırladım.Bu devirde kadınların büyük b...

Ev Temizliğinde Yaptığımız Büyük hatalar

15 Eylül 2023

Çoğumuz makinede bulaşık bırakmamanın, kirli kıyafetlerin çamaşır makine de hemen yıkam...

Ahşap ve Laminat Parkeleri Parlatmak İçin İpuçları Nelerdir?  

5 Mayıs 2022

Ahşap ve Laminat Parkeleri Parlatmak İçin İpuçları Nelerdir?  Ahşap ve laminat parke gü...