İlginç Takma Tırnak Desenleri

28 Şubat 2022

İlginç Takma Tırnak Desenleri

Gün içinde el ve tırnaklarınız sürekli ön plandadır. Bu nedenle cildinizin bakımı kadar el ve tırnak bakımınız da son derece önemlidir. Farklı modelleriyle ister özel günlerinizde ister günlük hayatınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz takma tırnaklar, daha bakımlı ellere sahip olmanızı sağlar. İstediğiniz tırnak yapısını ve modelini uygulamaya zamanınız olmuyorsa ya da özel günlerde tırnaklarınızla ön planda olmak istiyorsanız, memnun kalacağınız takma tırnak modellerini, çeşitli alışveriş platformlarından bulabilirsiniz. Takma tırnakları renklendirmek için sosyal paylaşım platformlarından örnekler alabilirsiniz ya da tamamen özgün olarak çalışabilirsiniz. 

Kendi tırnaklarınızı şekillendirmek adına ayıracak zamanınız yoksa ve tarzınızı yansıtacak tırnaklara hemen kavuşmayı arzu ediyorsanız takma tırnak modellerinden yardım alabilirsiniz. Alışveriş platformlarının geniş ürün yelpazesinde bulunan çözümlerle tırnaklarınıza farklı bir hava katabilir, kendinizi gün boyunca daha iyi hissedebilirsiniz. Edineceğiniz ürünlerin kullanımı gayet pratiktir ve tırnaklarınızla, kendi tırnağınızmış gibi bütünleşirler. Taktığınız andan itibaren sizi rahatsız etmez ve kolaylıkla çıkmazlar. Tercih edeceğiniz model kadar ürünün markasına ve yapısına da tırnak tipinize göre dikkat etmeniz yerinde olur. 

Herhangi bir şekilde insan sağlığına zararı olmayan takma tırnaklar, birbirinden ilgi çekici ve tarzınızı yansıtabilecek nitelikte ürünleri edinebilirsiniz. İnternette kısa takma tırnak ve uzun takma tırnak modelleri, ürünle beraber satılan özel yapıştırıcısı ile kendiniz uygulayabilir tasarımlarınızla fark yaratabilir ya da tak çık özelliği bulunan kendinden yapışkanlı takma tırnak çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, haricen uygulanabilen yapışkanlı takma tırnak modelleri ile konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin, siz tırnağınızdan çıkarmak istemediğiniz sürece tırnağınızdan çıkması mümkün değildir. Uyguladığınız ürünler çıkarmak istediğiniz zaman, tırnaklarınızı asetonlu suda bekletmeniz yeterlidir.

Takma tırnak uygulaması için izlenecek adımlar ise şöyledir.

  • Tırnak aseton ve törpü yardımıyla temizlenir,
  • Yapıştırıcı takma tırnağa damlatılır,
  • Çok beklemeden yapıştırıcı dökülmüş olan yapay tırnak elinizdeki tırnağın tam üzerine getirilerek yapıştırılır,
  • Bu tırnağın tutması için 60 saniye bastırılır.

Bu işlemler sırasıyla tamamlandıktan sonra artık geriye sadece tırnağınıza sizi yansıtan tasarımı yapmak kalıyor. Çeşitli sosyal medya uygulamalarında (Instagram, Facebook, Pinterest vs) hazır uygulanmış tasarımlardan örnek alabilir, ya da düz bir renk tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Bu Baharat İle Cildinizdeki Kırışıklıklardan Kurtulun

29 Eylül 2023

Belli bir yaştan sonra cildimizin kırışıklıklarına engel olmak mümkün değil. Tüm dünya...

GENÇLEŞMEK İÇİN TATLI BADEM YAĞI

8 Ağustos 2023

Tatlı badem yağı, tatlı bademlerin soğuk presleme yöntemiyle elde edilen bir bitkisel yağdır...

YAŞLILIK LEKELERİNİ BİTİRMEK KOLAY !!

5 Ağustos 2023

Yaşlılık lekeleri, güneş ışığına maruz kalma nedeniyle ciltte oluşan kahverengi lekelerdi...

PAPATYANIN FAYDALARI

12 Temmuz 2023

Papatyanın birçok faydası vardır. İşte papatyanın sağlık ve güzellikle ilgili 50 faydasın...