İştahınızı Bıçak Gibi Kestiği Kanıtlandı !

31 Ekim 2020

Daha hızlı kilo vermenize ve iştahınızı kesmenize yardımcı olan rezene tohumu yağı oldukça faydalı. Faydalarını çok az bilinen rezene tohumu çayı farklı bir esansiyel yağdır. Rezene tohumu yağı bağırsakları yenilenmesine yardımcı olur. Sadece 2 damla ile kilo verebiliyorsunuz. Nasıl mı kullanılıyor ? Sorunuzun cevabı...

Metabolizmayı hızlandıran güce sahip

Yaşamış olduğumuz hayatın bize sunduğu imkanlardan faydalanabileceğimiz esansiyel yağlar çok fazla sağlık problemlerinde yardımcı olmaktadır. Metabolizmayı hızlandırmak için rezene tohumu yağından faydalanabiliriz. Düzenli kullanımda hem kilo veriyorsunuz hem de metabolizmanız daha hızlı olmasını sağlayacaktır.

Sindirim sisteminde oldukça faydalı

Sadece kilo vermekle sınırlı olmayan rezene tohumu yağı ayrıca tam bir antioksidan kaynağına sahiptir. Vücudunuzda rahatça gezen mikroplara karşı savaşır. Rezene tohumu yağı sindirim sistemine destek olur ve bağırsak sorunlarının üstesinden gelmektedir.

Vücutta su tutmasının önüne geçebilmektedir

Oldukça güçlü bir metabolik güce sahip olan rezene yağı, vücutta yağları parçalamaya yardımcı olur. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığında idrara daha sık çıkmanıza yardımcı olur. Böylece vücudunuzun su oluşmasının da önüne geçer.

Rezene nasıl kullanılır?

Sabah kahvaltıdan 15 dakika önceden bir su bardağı ılık su içerisine iki damla ekleyin ve tüketin. Yalnız diyetiniz de önemli. Kiloyu sadece yağ ile zorlaşabilir. Diyet yaparken bol hareket ve karbonhidrat dan biraz uzak durmalıyız. Tüm bunlardan önce ilk yapmanız gereken şey doktorunuza danışmak olmalıdır.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Vücudunuz ürik Asidi Fazla Üretiyor mu ? Çaresi Nedir ve Hangi Besin İyi Gelir

27 Eylül 2023

Vücudumuz bazı besinleri tükettikten sonra ortaya pürinin adı verilen madde ortaya çıkar ve...

Karındaki Şişliğin 5 Sebebi

25 Eylül 2023

Çoğumuz karın şişkinliğinden muzdarip. Nüfusun %15 ile %35 bu şişkinlikten şikayetçidir...

KEMİK ERİME RİSKİNE KARŞI KALKAN !!!

18 Eylül 2023

Kuru eriğin sağlık açısından pek çok faydası vardır. İşte bunlardan bazıları: ...

KALÇA AĞRISI KANSER BELİRTİSİ Mİ

16 Eylül 2023

KALÇA  AĞRSIKalça ağrısı, kalça ekleminde ve çevresindeki dokularda meydana gelen acı ...