KatılKazan Oyunu

27 Kasım 2021

KatılKazan Oyunu

Biz Kimiz?

"Oynarken eğlendiren, eğlendirirken kazandıran bilgi yarışması" oyunu olan KatılKazan hem öğretici hem de eğlendirici bir oyundur. Çıktığı tarihten bu yana ciddi bir indirme sayısı elde eden uygulamamız oyuncu memnuniyetini daimi sağlamak için düzenli olarak güncellemeler yapmakta ve yenilikler eklemektedir. Oyun sektörünü daha eğlenceli ve eğitici hale getirme vizyonuyla sektörde yer almaktayız. Bunlarla beraber, sonunda ödüller kazandıran oyunlar bulmak ve daha kalıcı üstünlükler elde etmekte gayemizdir. Değerli oyuncularımıza eğitici, verimli ve eğlenceli bir zaman sunmakla beraber; kazandırdığımız ödüllerin sürekliliğini, güvenirliliğini ve belirginliğini sağlama misyonundan sapmadan oyun sektöründe ilerlemekteyiz. Oyun içinde yaptığımız güncellemelerle de beraberinde yeni oyunlarda getirmektedir.

KatılKazan Oyunu Nasıl İndirilir?

Oyun Google Play aracılığıyla indirilmektedir. Bunun için Google Play'e girmeniz oyunun ismini yazmanız yeterlidir. Ardından yükle butonuna basarak oyunu indirebilirsiniz. 30 Haziran 2021 tarihinde çıkarılan oyun 10 bin kişi tarafından indirilmiştir. Oyunun cihazlarda kapladığı alan ise 28 GB'dır.

Oyunumuza giriş yapmak için sizlerden E-mail ve şifre istenilmektedir. Oyun için mevcut bir hesabınız yoksa eğer, kısa sürede hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturma aşamasında sizlerden; E-mail, şifre, kullanıcı adı ve şifre doğrulama istenmektedir. Bu aşamadan sonra hesap oluşturabilir ve KatılKazan oyuncusu olabilirsiniz. Hesap oluşturma gibi işlemlerle zaman kaybetmek istemezseniz Google ile devam et butonuna basarak, Google hesabınızla oyuncu olabilirsiniz. Bu daha kısa sürmektedir. Ardından sizlerden referans numarası istenmektedir. Başkası tarafından davet edildiyseniz buraya mevcut referans numaranızı girebilirsiniz. Fakat kendini indirmiş ve herhangi bir şekilde davet edilmemişseniz bu aşamayı "Atla" butonu ile atlayabilirsiniz.

KatılKazan Nasıl Oynanır?

Oyunumuz ilk indirilmesinin ardından açılınca, oyuncularımızı daha iyi bilgilendirmek için kısa bir tanıtım turu sunmaktadır. Bu turu isteğe göre atlayabilirsiniz. Oyun içerisinde sizlere çeşitli tema ve kategorilerden oyunlar sunmaktayız. Bu oyunlardan istediğinizi oynayarak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kazandığınız çekiliş haklarını ise gelecek çekilişlerde kullanarak para ödülü kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Oyunumuzu beğenmeniz halinde arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Sizlerin referansı ile gelen arkadaşlarınızla beraber çekiliş kazanma hakkınızda bulunmaktadır. Aynı zamanda sizlerde başkalarının referansı ile oyuna katılabilirsiniz. Oyuna giriş yapmanızın ardından "Oyna" butonuna tıklayarak oyunumuzun eğlenceli serüvenine kendinizi bırakabilirsiniz. Oyuncularımızın daha iyi vakit geçirmesi için birden fazla oyun sunulmaktadır. Oyuncumuza sunulan eğlenceli oyunlar; 3'lü Sorular, Kelime Oyunu, Adam Asmaca, Yakını Tahmin Et, Çarkı Çevir, Yılan Oyunu ve Hakkını Katla şeklinde sıralanmaktadır. Bu oyunlar arasında istediğinizi oynayabilir ve para ödülü kazanabilirsiniz.

 • 3'lü Sorular: Bu oyunumuz; klasik, kademeli, ortalama ve master seviyelerinden oluşmaktadır. Seviyelerini teker teker oynayarak başarınızı katlayabilir ve ödül kazanma hakkı elde edebilirsiniz. Her seviyede oyun daha da zorlaşmaktadır. Oyuncularımız için belirli kategorilerde 3'er soru sormaktayız. Sorunun cevaplanması içinse 20 saniyelik bir süre verilmektedir.
 • Kelime Oyunu: Bu oyunumuzda, oyuncularımıza 3 soru sorulmaktadır. Sorunun cevaplanması için 25 saniye süre tanınmaktadır. Bu süre içerisinde verilen harflerden, istenilen tanıma uygun kelimeyi üretmek ve kutuların içine yerleştirmek gerekmektedir.
 • Adam Asmaca: Bu oyunumuzda da harfler tahmin edilerek istenilen tanıma uygun kelimeyi bulmak gerekmektedir. Her yanlış harfte ise asılan adamın parçaları eklenmektedir.
 • Yakını Tahmin Et: Bu oyunumuzda ise sorulan değere en yakın değer tahmin olarak istenmektedir. Oyunu oynamak için günlük 40 kez oynama hakkı sunulmaktadır. Oyun; gümüş mod, altın mod ve alev mod seviyelerinde oynanmaktadır. Her seviye oynanarak tamamlanmalı ve diğer seviyenin kilidini açmak gerekmektedir.
 • Çarkı Çevir: Bu oyunumuzda "Yakını Tahmin Et" oyunumuz gibi gümüş, altın ve alev seviyelerinden oluşmaktadır. Gümüş çark seviyesi 3 çekiliş hakkı, altın çark seviyesi 5 çekiliş hakkı, alev çarkı da 10 çekiliş hakkı istemektedir. Fakat oynanması halinde de gümüş çark seviyesi 10, altın çark seviyesi 15, alev çark seviyesi de 25 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.
 • Yılan Oyunu: Yılan oyunu da diğer oyunlar gibi çekiliş hakkı kazandırmaktadır. Oyun klasik bir yılan oyunudur. Oyunda damalı zeminde bir yılan yer almaktadır. Bu yılanın yemesi için belli bir köşede altın kesesi yer almaktır. Amaç duvarlara çarpmadan ve kuyruğunu yemeden yılana mevcut altın kesesini yedirmektir. En alt köşede kaç altın kesesi topladığınız gösterilmektedir. Bu göstergenin iki tarafında ise yılanı yönlendirmek için yön butonları yer almaktadır. Bu sayede yılanı yönlendirebilir ve altın kesesi toplayabilirsiniz.
 • Hakkını Katla: Bu oyunumuz sadece çekilişten ibarettir. Oynamak içinse 2 çekiliş hakkı istemektedir. Bu oyunu oynayarak doğrudan çekilişe katılabilirsiniz. Oyuncularımıza 1'den 5'e kadar çekiliş hakkını riske etme imkanı verilmektedir. . Bu hakkı reklam izleyerek elde edebilirsiniz.

Bir alt bölümde "Hak Kazan", "Davet Et" ve "Çekilişler" seçenekleri oyuncularımıza sunulmaktadır.

 • Davet Et: Bu seçenek başka arkadaşlarınızı da oyuna davet etmenize olanak sağlamaktadır. Belli bir referans numarası veya davet linkini sunulmaktadır. Referans numaranızı arkadaşınıza söyleyerek oyuna girişini sağlayabilir veya davet linkini ileterek bu linkten girişini sağlayabilirsiniz. Oyuna başka arkadaşlarınızı, referans numaranızla davet ederek sizlerde çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Sizin davetinizle gelen arkadaşınızın kazanacağı her 3 hak sizlere de 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Örneğin arkadaşınızın kazandığı 3000 bin çekiliş hakkı sizlere 1000 çekiliş hakkı olarak avantaj sağlayacaktır. Bu yüzdende çekiliş hakkınızı katlamak için başka arkadaşlarınızı oyuna davet etmek sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.
 • Hak Kazan: Burada sizlere çekiliş hakkı kazanmanız için çeşitli imkanlar sunulmaktadır. Bu imkanlar ise; reklam izle, web ziyaret ve kampanyalar şeklindedir. Reklam izleyerek 40 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek de ayrıca çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Sizler için düzenli olarak kampanyalar sunmaktayız. Bu kampanyaları kullanarak da çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
 • Çekilişler: Bu bölümde aktif çekilişler ve geçmiş çekilişler oyuncularımıza sunulmaktadır. Aktif çekilişlere girdiğinizde çekiliş çeşitlerimizi görebilir ve istediğinize katılabilirsiniz. Çekiliş çeşitlerimiz birden fazla ve oldukça fazladır. Bunun için sadece çekiliş hakkına sahip olmanız gerekmektedir. Bunun içinde nasıl hak kazanacağınızı size daha önceden belirttik.

Oyunumuzda hem günlük hem de haftalık çeşitli çekilişler yapılmaktadır.

 • Günlük Çekiliş: En altta yer alan "Günlük Çekiliş" oyuncularımıza, her gün düzenli olarak çekilişe katılma imkanı sunmaktadır. Eğer hakkınız varsa ve istiyorsanız bu çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişimiz günlük olduğu için belli bir süre mevcuttur. Ne kadar süre kaldığı ise yine bu bölümde belirtilmektedir.
 • Haftalık Çekiliş: Haftalık çekilişler ise haftada bir kez düzenli olarak yapılmaktadır. Haftalık Kazanılan çekiliş hakkınızı biriktirebilir ve bu hakkınızı istediğiniz hafta kullanabilirsiniz.

Sağ üst köşede "Profilim" alanı bulunmaktadır. Buraya girdiğinizde Profil bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu alanda bilgilerinizle birlikte ne kadar çekiliş hakkınızın kaldığı da sizlere gösterilmektedir. Mesajlar kısmında ise oyunumuzun sizlere gönderdiği mesajlar yer almaktadır. Kazandığınız çekiliş ücretinin sahip olduğunuz banka hesabına yansıması için "Ödeme Bilgileri" yer almaktadır. Buraya İban bilgilerinizi girerek kazandığınız para ödülünü hesabınıza yansıtabilirsiniz. Ayrıca İban bilginiz girmeniz kesinlikle zorunlu değildir. İsterseniz para ödülünü kazandığınız takdirde girebilirsiniz. 

Yine profilim alanının en alt bölümünde "Hesabımı Sil" seçeneği bulunmaktadır. Buradan kolaylıkla hesabınızı silebilirsiniz.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

SOSYAL MEDYA DETOKSU

1 Mayıs 2023

Sosyal medya detoksu Sosyal medya detoksu, belirli bir süre boyunca sosyal medya platformları...

Nano Teknoloji Nedir?

17 Eylül 2022

Nano teknoloji nedir? Temelinde teknolojik çalışmaları ve prensipleri barındıran bir disiplini...

 5G Teknolojisi Nedir?

17 Eylül 2022

     5G Teknolojisi ve önemi gün geçtikçe daha fazla tartışma konusu yaratmaktadır. 5G Tek...