Psikolojik Test: Bu Bebeklerden Hangisinin Kız Olduğunu Düşünüyorsunuz?

27 Mart 2021

Eminim sizde bazen bir bebeğe baktığınız da kız mı erkek mi olduğunu anlamakta zorlanıyorsunuz. Yapılan araştırmalar sonucu, insanların hatta doktorların da bu soruya %60 oranında doğru cevap verdikleri belirtiliyor. Siz daha iyisini verebilirmisiniz?

Bugün sizler için farklı ve eğlenceli bir psikolojik test hazırladık. Bu test ile verdiğiniz cevaplar sonucu kişiliğiniz hakkında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Tombul yanaklı

Sizde bu bebeği seçtiyseniz, verilen kurallara uyum sağlayan olması gereken bir kişi olarak belirtiliyor. Hayatınızda olaylara karşı ilk olarak analiz ederek karar veriyorsunuz. Karşılaştığınız sorunlara karşı doğru olanı bulmaya çalışır ve en doğru olanı yapmaya çalışırsınız. Bu arada kimseyi kırmamaya özen gösteriyorsunuz. Tartışmamaya özen gösteren bir kişiliğiniz ve karşınızda ki kişinin düşünlerinin önemsiz olduğunu bilseniz de dinlemeyi tercih ediyorsunuz. Daha çok tarafsız olmaya özen gösteriyorsunuz. Karar vereceğiniz zaman bilginize güvenmelisiniz.

Çevrenizde ki insanlar için endişelenmeyi bırakın. Hayatınızda mutlu olmayı ertelemeyin.

Sevimli Tavşan

Sizce bu bebek kız mıdır? Evet ise siz yaratıcı bir zekaya sahipsiniz diyebiliriz. Hayatınızda mükemmel fikirler şeyler ortaya çıkarmaya ve farklı yenilikler ile dolusunuz diyebiliriz. Her zaman zorluklar ile çabalamayı ve yeni fikirler düşünmeyi seviyorsunuz. Farklı ve yeni şeyler öğrenmekten çekinmiyorsunuz. Aslan yeni fikirlerden kaçmıyorsunuz. Bunun daha iyi olacağını düşünüyorsunuz. Çevrenizde size yakınlaşmak isteyenlere izin vermiyorsunuz.

Hayatınızda bazı sorunlar ile yüzleşmeyi öğrenmelisiniz. Bazı hayal kırıklıkları size bunları yaptırabilir. Çevrenizde her ne kadar iyi insanlar olmasa da iyi insanları da görmezden gelmeyin. Kendinize onları tanıma fırsatı verin. Bir fırsat vererek başlayabilirsiniz. Daha sonrasında nasıl insanlar olduklarını anlayacaksınız.

Ayrıca tebrik ederiz! Bu bebek bir kız çocuğudur.

Tatlı çocuk

Sizde bunun bir kız bebek olduğunu düşündüyseniz, oldukça sosyal bir kişisiniz diyebiliriz. Yaymış olduğunuz karizma sayesinde herkes ile arkadaş olmanıza yardımcı olmaktadır. Fakat sizin için gerçek olan şey arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz vakittir. Hayatınızda macera yaşamayı ve bununda size vereceği coşkuyu seviyorsunuz. Fevri davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Risk almayı seviyorsunuz. Bazen yaptığınız şeylerin risklerinin sonuçlarını düşünmelisiniz.

Çevrenizde mükemmel insanlar olduğunu unutmayın .Sizi taktir etmediklerinde onların sizi sevdiğini unutmayın. Verdiğiniz fevri kararların sonucunda sevdiğiniz bir kişiye zarar verebileceğinizi unutmayın.

Melek yüzlüm

Son bebeği seçtiyseniz eğer, kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabiliriz. Kocaman bir kalbe sahipsiniz. Ama bunun yanında kocaman da bir egonuz var. Her konuda haklı olduğunuza inanıyorsunuz ve yapacağınız bir şeyde ya sizin yol var yada yanlış olan bir yol vardır. Güçlü olmanız nedeniyle çevrenizde her zaman liderlik rolü sizde olur. Tek iyi olan şey ise, yenilikçi ve yaratıcı olmanız. Bunun için bir takım kurulduğunda sadece kendi düşünceleriniz ile ilerlemeyin. Bazen düşündükleriniz doğru olmaya bilir.

Eğer çevrenizde iyi insanlar olsun istiyorsanız, dinlemeyi öğrenmelisiniz. Çevrenizde ki insanlarda fikirlerinin önemsenmesini ister. Ayrıca çevrenizde ki kişilerin yaptıklarının taktir etmeniz sizi daha saygın ve lider olmanızı sağlayacaktır.

Siz hangi bebeğin kız olduğunu düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...