Suna Dumankaya En Güzel Cilt Maske Tarifi

26 Kasım 2020

Cilt bakımı ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya'nın vermiş olduğu tarifler ile bir çok kişiye doğal cilt bakımı ve faydalı maske tarifi vermiştir. Sosyal medyada yaptığınız araştırma sonunda Suna Dumankaya cilt maskeleri araştırmanız sonucunda, bu tarif ile sizlere cilt maskesi tarifi bildiriyoruz.

Cilt bakımı uzamanı Suna Dumankaya'nın vermiş olduğu tariflerde tüm cilt tipine uygun bir tariftir.

Suna Dumankaya Beyaz Cilt Maske Tarifi

Tertemiz, bembeyaz ve pürüzsüz bir cildiniz olsun istersiniz. Bu tarif ile suna hanım'ın tarifi ile yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan 1 elmanın suyu, 1 tatlı kaşık limon suyu ve 1 çorba kaşık ıhlamur. İlk olarak ıhlamuru 1 bardak su içinde kaynatın ve demlemesini bekleyin. Demlenen ıhlamuru süzün ve içine diğer malzemeleri katın.

Bu maskeyi her gece cildinize sürün ve sabah uyandığınızda yüzünüzü yıkayın. Suna Dumankaya en güzel cilt maskesi arasında bu uygulama ile bembeyaz bir cilde kavuşun.

Suna Dumankaya Cilt Leke Giderici Maske Tarifi

Cildinizde bazı nedenlerden dolayı oluşan kahverengi lekelerden tamamen kurtulabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler; 1 tatlı kaşık vazelin, 1 tane yumurta kabuğu ve 1 tatlı kaşık karbonat. İlk olarak yumurta kabuğu un şekline getirin ve içine diğer malzemeleri ekleyin. Hazırlamış olduğunuz bu maskeyi cildinize uygulayın ve yaklaşık 20 dakika bekleyin. Daha sonra bu maskeyi ovalayarak çıkartın.

Suna Dumankaya Kırışıklık İçin Maske Tarifi

Cildinizde oluşan kırışıklıktan kurtulmak için, Suna Dumankaya'nın vermiş olduğu bu tarifi uygulayabilirsiniz. Çeyrek limon suyu, 1 çorba kaşık gerçek zeytinyağı ve 1 adet yumurta sarısı. Tüm malzemeleri karıştırın ve cildinize sürün. Bu şekilde 1 saat bekleyin ve yüzünüzü yıkayın.

Suna Dumankaya en güzel cilt maskeleri tarifinde bulunan bu uygulamayı, haftanın 1 günü yaparak tüm kırışıklıklarınızdan kurtulmanız mümkündür.

 

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Bu Baharat İle Cildinizdeki Kırışıklıklardan Kurtulun

29 Eylül 2023

Belli bir yaştan sonra cildimizin kırışıklıklarına engel olmak mümkün değil. Tüm dünya...

GENÇLEŞMEK İÇİN TATLI BADEM YAĞI

8 Ağustos 2023

Tatlı badem yağı, tatlı bademlerin soğuk presleme yöntemiyle elde edilen bir bitkisel yağdır...

YAŞLILIK LEKELERİNİ BİTİRMEK KOLAY !!

5 Ağustos 2023

Yaşlılık lekeleri, güneş ışığına maruz kalma nedeniyle ciltte oluşan kahverengi lekelerdi...

PAPATYANIN FAYDALARI

12 Temmuz 2023

Papatyanın birçok faydası vardır. İşte papatyanın sağlık ve güzellikle ilgili 50 faydasın...