Yatak Odanızda Limon Koymak Hayat Kurtarıyor !

9 Eylül 2020

Görmek düşünmektir diye bir söz vardır. Bazılarımız için bu durum oldukça önemlidir, hatta hayatını bu şekilde yönetir, görmez ,düşünme hatta dokunmaz. Buna katılıp katılmamak size kalmıştır, fakat manevi ortamın varlığı kabul olmuştur ve bu manevi ortam herkesi etkilemektedir.

Yatak odasına niçin limon koymalıyız ?

Herkesin çok fazla kullandığı bir meyve türüdür. İçinde bulunan vitamin,mineraller sağlık açısından oldukça faydalıdır. Ayrıca negatif düşünceler ile başa çıkmak için kendine has faydaları vardır.

İnsanların yaşamında hissettikleri negatif enerjinin hayatın da nasıl olumsuz etkilediğini kısaca anlatmak isteriz. Daha fazlası da hayatınız boyunca kötü olan enerjinizi sizden uzaklaştırmanın püf noktaları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Limon , Feng Shui ve Budizm de yıllardır uygulanan bir meyvedir. İşte bu iki inanıncın insanları limon ile hayatlarında kötü olan enerjiyi kendilerinden uzak tuttuklarına inanırlar. Yapmanız gereken bazı yöntemler var. Evinizde olan limon hayatınızda büyük değişikliklere sebep olacaktır.

Özellikle hayatında olumsuz enerji içinde olan kişiler limon ile hayatlarında müthiş değişimler olduğunu görmüşlerdir. Bu uygulamayı yapanlar çoğu kişi sonuçlar karşısında inanamamışlardır. Şimdi size limon ile yapacağınız yöntemleri antalacağız. Bu şekilde hangisi sizin için kolay olacaksa onu seçebilirsiniz.

Tuzlu limon uygulaması

İlk önce 1 adet limon ortadan kesmelisiniz. Her parçasını tuz içine koyup tamamen tuzlu olmasını sağlayın. Tuzun limon içinde olduğuna emin olun. Sonra limonların ağzını kapatın görebileceğiniz her hangi bir yere evinizin girişinde boş bir yere koyalım.

Bu şekilde evinizin girişinde olan limon kötü enerjilerden ve hoş olmayan düşünceleri evinize girmemesini sağlayacaktır. Bazen farkında olmadan evinize gelen kişinin kötü enerjisi olabilir , bu uygulama sayesinde kişinin kötü enerjisini çekmiş olacaktır. Bu uygulamayı evinizde deneyin farkı mutlaka göreceksiniz. Bu uygulamayı en az 4 gün yapmalısınız.

Limon ile seyahat uygulaması

Bu işlem ise oldukça basit, yapmanız gereken sadece yanınıza bir tane limon almak olacaktır. Cebinize yada çantanıza koymanız yeterli olacaktır. Limon kuruduğunda atmalısınız, yerine tekrar yenisini alın. Seyahatlerinizde limonun hemen kuruduğunu fark edeceksiniz. Nedeni ise dışar da bulunan kötü enerjiyi limon emer ve böylece daha hızlı kurumasına neden olacaktır.

Limon suyu

Limonun suyu ile de farklı bir yöntem vardır. Evinizdeki cihazları temizleyebilmek için limon suyuna biraz su ile karıştıralım ve bununla temizleyin. Bu sayede çevrenizde olan olumsuz fikirleri, Kötü enerjiyi ve kötü hisleri tamamen kaldıracaktır.

Limonun yaprakları

Limon yapraklarını çay gibi demleyin bunu 7 gün yatmadan önce düzenli olarak içerseniz , uyandığınızda kendinizi daha dinamik ve hissediceğinize dair bir düşünce vardır. Deneyenler kendilerini oldukça iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Size enerji veriyor

Limon size hayatınızda , bolluk, başarı, huzur, aşk verecektir. Nedeni ise limon suyundan kaynaklı olmasıdır. Limon kolonyası özellikle bayramda kullanılması insanlara mutluluk verdiği söylenir. Hayatınızda manevi alanda daha mutlu olmak için bu uygulamaları deneyin ve kendinizi daha mutlu hissedin :))

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Meğer Makinemizde ki Bardaklar Bu Nedenle Çiziliyormuş

21 Eylül 2023

Bulaşık makinesi, deterjanın kalitesi, çok sık yıkama yapmak, yüksek ısıda yıkamak gibi ...

Mikrodalga Fırın Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

19 Eylül 2023

Mikrodalga fırınlar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte mutfaklarımızda yer almaya başlayan ...

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?

30 Temmuz 2022

Plüton Neden Artık Bir Gezegen Değil?Plüton bir cüce gezegendir. Plüton’un Amerikalı as...

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?

29 Temmuz 2022

Zaman Yolculuğu Mümkün Müdür?Eski zamanlarda olsaydık bunu sorduğunuz için alay konusu o...