Yengeç Burcunun Özellikleri

30 Ekim 2021

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç Burcunun Özelliklerine bakacak olursak bu burcun insanları 22 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında dünyaya gözlerini açmışlardır.  Yengeç burcu insanları öncü burç türünde yer alan bir burç grubunda yer alırlar. Yengeç burcu kişiler özgür olmayı oldukça severler, her işte öncü onlar olmalıdır. Organize edici yetenekleri sayesinde bulundukları topluluklarda tüm etkinlikleri planlamada öncülük ederler. Bu burcun insanları etrafındaki insanların hep yüzlerinin gülmesini ister. Ve en önemli isteklerinden birisi ailesiyle sevdikleriyle uzun süreli vakit geçirme isteğidir. Yengeç burcu insanları duygusallıklarıyla, ailelerine düşkün olmalarıyla tanınırlar. Kendilerini öncelikle sevdiklerinin güven içerisinde yaşamaları için adarlar. Güven ve sevgi onlar için çok önemlidir. Anne vasfını taşıyan kişiler genellikle bu burçtan çıkmaktadır. Verdikleri sevgiyi ve değeri karşı taraftan da beklerler. Ya da bazen karşılık durumuna bile bakmadan kendilerini onlara adayabilirler. Huzur onlar için olmazsa olmazdır. 6. hisleri oldukça iyi durumdadır. Güven içinde olma isteği bazen onların kıskanç görünme durumuna sebep olabilir. Oldukça kırılgan biri yapıdadırlar. Bazen kimsenin haberi olmadan kendi kendilerine içerlenebilirler. Dışarıdan normal görünseler de içeri de büyük fırtınaların koptuğu çok sayıda durum olabilir.  https://www.coksatanbilgiler.com/index sitesinden de edilen bilgiler ışığında yengeç burcu insanları yuva kurmak için ideal olan burçlardan birisidir. Dostluk ilişkileri onlar için çok önemlidir. Dostlarını ağırlamak için yaptıkları leziz yemeklerle meşhurlardır.

 

 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri 

Yengeç burcunun özelliklerini barındıran yengeç kadını oldukça sakin bir yapıdadır. Sevgi dolu kalpleri vardır. Sevdiklerinin her zaman iyiliğini düşünürler. Anaç yapıda olan bu burcun kadınları oldukça fedakardır. Oldukça güzel ve hoş görüntüleri vardır.  Beslenmelerine dikkat etmezlerse kilo almaya müsait yapıları vardır. Oldukça duygusal olan bu burcun kadınları kimse hakkında kötü düşünce beslemezler. Duygusallığının yanı sıra oldukça melankolik bir ruh haline sahiptirler. Ani duygu değişikliği yaşayabilirler. Kırılmaktan oldukça fazla korkarlar. Bu burca sahip kadınlar sonsuz güven duygusuna sahip olduktan sonra dünya evine girerler. İş hayatında adını duyurmak ve başarılı olmak onlar için önemlidir. Fakat çok büyük bir hırsla bunu yapmazlar. Sevdikleri işlerde çalışmaktan oldukça mutluluk duyarlar.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri 

Yengeç burcu erkekleri hislerine çok güvenirler. Nazik, kibar ve oldukça sevimlilerdir. Yumuşacık sevgi dolu kalpleri vardır. Güvenilir bir yapıdadırlar. Karşısındakinin yerine kendini sık sık koyabilen empati yeteneği oldukça gelişmiştir. Fiziki yapıları çok fazla dikkat çekmez.  Romantik bir yapıya sahip olmaları, merhametli bir yürek bulundurmaları onları diğer erkeklerden farklı kılan özellikler arasındadır.

 

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen puan seçin!
Lütfen bir yorum yazın!

İlgili Yazılar

Astrolojik Kişilik Nedir?

26 Mayıs 2022

Astrolojik Kişilik Nedir?AstrolojiAstroloji, çeşitli gök cisimlerinin, insan karakteri v...

Farklı Takvimlere Göre Burçlar

25 Mayıs 2022

Farklı Takvimlere Göre BurçlarAstroloji; gök cisimlerin insanın karakteristik özellikleri ...

Burçların Genel Kültür Seviyeleri

25 Mayıs 2022

Burçların Genel Kültür SeviyeleriKOÇEgoları yüksek olan koç burçlarının genel kü...

Astrolojik Kişilik ve Örgütsel Bağlılık

25 Mayıs 2022

Astrolojik Kişilik ve Örgütsel BağlılıkAstrolojik KişilikGökyüzünde bulunan 12 bur...